TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Trebišov » Trebišov » Objekty » Objekt pre obchod »

Na predaj dom na bývanie a podnikanie Trebišov, Československej armády

Na predaj dom na bývanie a podnikanie Trebišov, Československej armády

Popis nehnuteľnosti

Dom na bývanie a podnikanie na predaj Československej armády, Trebišov Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka rekonštruovaný dom na bývanie aj podnikanie s priestranným skladovacím priestorom na väčšom pozemku umožnujúcim parkovanie minimálne 15 áut na ulici Československej armády v Trebišove. Dom je chránený bezpečnostným systémom napojeným na políciu. REKONŠTRUKCIA: Dom prešiel rekonštrukciou v roku 2009. Renovovaná bola fasáda domu. Vymenené boli komplet prívody elektriny, plynu, vody a odpadu a dotiahnutý bol prívod optického kábla. Výmenou prešli všetky okná za plastové a celý dom bol zateplený 8cm polystyrénom a výmenou prešla aj strešná krytina, ktorá je dnes z lakoplastovaného plechu Rannila, taktiež izolovaná. Rekonštrukciou prešli aj toaleta a kúpeľňa na prízemí. OPIS DOMU: Pôvodný dom bol postavený v roku 1949 z plnej kvalitnej tehly s hrúbkou obvodových múrov až 60cm. Na prízemí sa nachádzajú okrem predsiene a rekonštruovaných toaliet a kúpeľne aj 4 izby o celkovej ploche 166 m2, ktoré sa v súčastnosti využívajú ako kancelárie na podnikanie. Prízemie pokračuje ďalej 35 m dlhými skladovacími priestormi s plochou 262 m2, s veľkou dvojkrídlovou garážovou bránou umožňujúcou bezbariérový vstup na nákladku a vykládku tovaru. Poschodie domu je postavené z kvalitných termoizolačných tvárnic a vytvára priestor pre 4-5 izbový takmer 130 m2 byt s krbom a loggiou, k čomu sú prispôsobené rozvody jednotlivých médií. POPIS POZEMKU: Dom sa nachádza na 1148 m2 pozemku, ktorého vstup je vybetónovaný a umožňujúci parkovanie 4 vozidiel pred a minimálne 12 vozidiel v jeho zadnej časti. Jeho dĺžka ho predurčuje k rôznym účelom jeho využitia. Či už parkovanie alebo skladovanie alebo jeho pretvorenie na záhradu pozdĺž celého domu. POPIS LOKALITY: Dom sa nachádza zhruba v polovici ulice Československej armády, čo je približne 2 minúty autom ku kruhovému objazdu v centre mesta na jeho začiatku pri OMV čerpacej stanici a takisto približne 2 minúty autom na hlavný ťah Sečovce - Maďarsko. Na tejto ulici sa nachádza aj štvrť rodinných domov a aj objektov slúžiacich na podnikanie. Objekt sa nachádza v strede tejto lokality a jeho dispozícia mu umožňuje využiť ho ako na bývanie tak i na podnikanie a v tomto duchu sa viedla aj jeho rekonštrukcia. DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE : Prízemie domu má v súčasnosti priestory v pôvodnom stave, vrátane ich rozvodov, vykurované gamatkami a pripravené na úpravy podľa ich nového majiteľa, ktorý sa napojí už na nové rozvody elektriky, vody, plynu, odpadu a optického kábla na prízemí už umiestnené. Poschodie domu je pripravené na vnútorné rozdelenie priečok podľa predstáv nového majiteľa. Rozvody kúrenia a ostatných médií ako na prízemí domu sú už na napojenie nachystané. VÝHODY: Bývate a podnikáte na jednom mieste s dobrým a rýchlym napojením do centra mesta aj na hlavnú dopravnú tepnu smer Košice a Sečovce alebo Maďarsko. Zavolajte mi a ja Vás rád bližšie zoznámim s ponúkaným objektom.

Cena: 149 000,00 €

  129,79 €/m2

Kategória: Objekt pre obchod - Predaj

Lokalita: Trebišov - Trebišov
(Objekt pre obchod - Trebišov)

Zastavaná plocha: 445 m2

Úžitková plocha: 1 148 m2

Rozloha pozemku: 1 148 m2

Dátum aktualizácie: 15.3.2019

Identifikačné číslo: 89096

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

RE/MAX Benard

Mnoheľova 837/14, Poprad
0911 Kliknite TU!

Maklér:

Badida, PhD., RSc. Peter
0907 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk